Stránka je momentálne pod údržbou!
Prosím, skúste to znova neskôr.
 

Blog

10.10.2019 23:25

Doska OSB sa často používa ako hlavná súčasť drevených domov a ľahkých konštrukcií budov, pretože má vysokú kapacitu únosnosti a vynikajúce pevnostné indexy. Nasledujúci príspevok objasní vysokú nosnosť materiálu a ako aj to, ako z neho vyťažiť maximum.

10.10.2019 23:24

V našom predchádzajúcom príspevku sme podrobne diskutovali o funkciách a použití dosiek OSB, teraz budeme hovoriť o rôznych typoch. Budeme sa zaoberať tým, čo znamená výraz pero-drážka, vysvetlíme, ako sa tento typ dosky OSB líši od štandardu a tiež sa zameriame na to, na čo je najlepšia verzia pero-drážka.

10.10.2019 23:23

Dnešný príspevok sa týka základného materiálu s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami, ktorého popularitou je univerzálnosť produktu. Preglejka sa bežne používa vo výrobe športového tovaru, vo výrobe nábytku, v dizajne a stavbe interiérov a v stavebníctve. Pozrime sa na druhy a vlastnosti tohto populárneho materiálu a aké sú jeho výhody oproti doskám OSB.

10.10.2019 23:23

V dnešnom príspevku budeme hovoriť o protišmykovej preglejke. Preskúmame vlastnosti, rôzne druhy dreva, ktoré je možné vyrobiť, potom prediskutujeme vlastnosti brezy a poskytneme niekoľko nápadov na použitie.

10.10.2019 23:20

V našom príspevku dnes hovoríme o debnení a dôležitosti debniacich dosiek a ich použití. Poskytneme niekoľko užitočných rád, ako predĺžiť životnosť debniacej dosky a počet použití a uvádzame a porovnávame sedem rôznych typov debniacich dosiek podľa ich hlavných charakteristík.

10.10.2019 23:19

Cementotriesková doska je skutočne odolným materiálom. Ak potrebujete základný materiál, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom, má vysokú povrchovú tvrdosť, ale zároveň sa s ňou ľahko pracuje, môže byť perfektnou voľbou. Tu je niekoľko zaujímavých faktov o fyzikálnych vlastnostiach a oblastiach použitia.

10.10.2019 23:18

Betonyp je cementotriesková doska vyrobená výlučne zo zdravých surovín a chemikálií z borovicového dreva. Betonyp je veľmi populárny základný materiál v stavebníctve a v interiérovom dizajne. Svoju históriu, požiadavky na kvalitu a fyzikálne vlastnosti sme už pokryli v predchádzajúcom príspevku a dnes budeme podrobnejšie diskutovať o možných použitiach.

 

10.10.2019 23:17

Preglejka je univerzálna surovina s vynikajúcimi mechanickými vlastnosťami. Vysoká ohybová pevnosť a modul pružnosti umožňujú široký kruh použitia, preglejka sa prednostne používa nielen v priemysle stavebníctva a v oblasti interiéru, ale aj pri výrobe športových potrieb a nábytku. V týchto oblastiach je dôležitý vzhľad, takže je obzvlášť dôležitou otázkou, s čím sa oplatí zafarbiť materiál.

10.10.2019 23:15

Popularita a široké uplatnenie dosiek OSB je okrem výhodných vlastností aj vďaka tomu, že v závislosti od úlohy ktorú treba urobiť, môžeme ľahko nájsť tú správnu dosku pre nás v rôznych štandardných hrúbkach. V našom príspevku dnes píšeme o hrúbke dosiek OSB pre každú aplikáciu.

10.10.2019 23:13

Doska OSB je univerzálny stavebný materiál vhodný na viacúčelové použitie. Je obľúbená nielen profesionálmi, ale aj amatérskymi remeselníkmi a vďaka svojej výhodnej cene a výhodným vlastnostiam sa stala neoddeliteľnou súčasťou modernej stavby.

Aké sú presne tieto výhodné vlastnosti? Prečo je doska OSB taká prevládajúca na trhu, prečo ju uprednosťniť pred ostatnými ponúkanými alternatívami a na čo všetko sa dá použiť? Ukážeme.

DORUČENIE:
Pri objednávke nad 1000 EUR dopravaZDARMA!
Pod, 30 EUR!
(Po celom Slovensku)!
DORUČENIE:
Pri objednávke nad 1000 EUR dopravaZDARMA!
Pod, 30 EUR!
(Po celom Slovensku)!